pozadieNapísali o nás

Studium MBA-oceňuji výbornou a kvalitní úroveň výuky a přednašejících; výborná organizace přednášek a dostupnost studijních materiálů. Vždy rychlá, příjemná a vstřícná komunikace s paní managerkou vzdělání při řešení problémů studenta. Velmi doporučuji a jistě využiji nabídky k dalšímu studiu.

Prajeme pekný deň.

Mgr. Andrea Síbrtová, MBA

Aj touto cestou by som sa chcela poďakovať celému kolektívu  Inštitútu vzdelávania a osobnostného rozvoja za milý a  profesionálny prístup. Všetci ste veľmi milí, láskaví a plný empatie. Štúdiom u Vás som nadobudla veľa vedomostí a dodalo mi  chuť do môjho pracovného života. Som rada, že štúdium som si vybrala práve u vás. Ak budem vedieť o niekom, kto bude mať záujem o profesionálne vzdelávanie, určite ho odporučím na vašu adresu. S priateľským pozdravom a prianím všetkého dobrého.

P.S.: Ešte raz, vrelá vďaka za všetko!!!

Mgr. P. Baronová, MBA

„Vyjadrujem maximálnu spokojnosť s vedením IVOR, ktoré mi umožnilo zvýšiť si úroveň vedomostí formou celoživotného vzdelania. Tým, ktorí sa ešte nerozhodli, odkazujem, aby neváhali, využili túto dobu k vzdelávaniu, pretože na IVOR sa stretnú s pochopením, serióznosťou a ústretovosťou ako riadiaceho manažmentu, tak aj s výbornou organizáciou štúdia, jeho kvalitnou prípravou a odborníkmi z praxe v jednotlivých oblastiach poskytovaného vzdelávania. Štúdium na IVOR jednoznačne odporúčam.“

doc. PhDr. PaedDr. JUDr. Jaroslava Drgová, PhD., MHA, MBA, MSc., LL.M.

Ďakujem Vám za skvelú prácu ktorú vykonávate. Počas môjho celého štúdia, bola každá jedna prednáška skvelá, obohacujúca a lektori veľmi profesionálni. Váš milý a ľudský prístup je toho dôkazom. Prajem Vám do budúcna všetko dobré, nech sa Vám v živote darí a myslím, že moje štúdium sa MBA nekončí 🙂 IVOR je jasná voľba.

Soňa Oslejová, MBA

obrý den, chtěla jsem tímto ještě jednou velmi pěkně poděkovat odbornému garantovi vzdělávání panu PhDr. Ernestu Kováčovi, PhD., MBA, LL.M a celému vedení Inštitutu vzdělávání a osobního rozvoje za příležitost prohloubit si vzdělání v manažerském oboru. Díky přednášejícím odborníkům jsem získala velmi cenné a obohacující vědomosti na velmi vysoké profesionální úrovni.  Tímto vyjadřuji maximální spokojenost a velké poděkování za možnost zvýšit si úroveň vzdělání, oceňuji výbornou organizaci přednášek včetně příjemné spolupráce s manažerkou vzdělávání paní Lucii Markovičovou. Přeji hodně úspěchů.
Mgr. Žaneta Thomasová, MBA
„Nájsť svoj potenciál cez osobnostný rast a vzdelávanie je v živote veľmi cenné. Môžete to dosiahnuť cez IVOR. Tak ako už názov inštitútu napovedá, úspech na seba nenechá dlho čakať. Štúdium na inštitúte naplnilo moje očakávania a otvorilo mi ďalšiu „bránu“ v profesnom živote. Verím, že takú možnosť využijete aj Vy všetci, ktorí o tom uvažujete. Nemáte čo stratiť len získať.“
PhDr. et Bc. Michaela Dávidová, PhD., MBA, LL.M.
Dobrý deň, chcela by som touto formou poďakovať celému Vedeniu Inštitútu vzdelávania a rozvoja  riaditeľovi Inštitútu vzdelávania a osobného rozvoja Mgr. Jozef BELKO , MBA, LL.M., odbornému garantovi vzdelávania  PhDr. Ernest KOVÁČ, PhD., MBA, L.L.M., manažérke vzdelávania pani Lucii Markovičovej a všetkým prednášajúcim profesorom za ich mimoriadne profesionálny a fantasticky prístup, ci už virtuálnym prístupom alebo osobným prístupom na prednáškach vo Vysokých Tatrách.
Každá jedna prednáška,  bola obsahovo  mimoriadne poučná, načerpali sme vedomosti, ktoré nás môžu viest  k novej realite, podania lepšieho výkonu ako sme dokázali.
Každý jeden z nás odchádzal  z promócii z Diplomom a s úsmevom na tvári a z dobrým pocitom v srdci, že  sme to dokázali!
Ďakujem veľmi pekne, prinieslo nám to veľa krásnych, ale hlavne náučných  momentov, ktoré môžeme uplatniť v našich funkciách, v  pracovných zameraniach, ale hlavne k rozvoji našej osobnosti .
„Nadaní by si mali odpovedať na tri základne otázky . Čo ma pre mňa zmysel ? Čo mi robí radosť ? Aké mam schopnosti ? Keď spojite radosť, schopnosti a pocit zmysluplnosti z toho čo robíte , niet najmenších pochyb , že uspejete , že Váš život bude úspešný!“
Monique de KERMADEC
Srdečná vďaka
S úctou
Esther  Hoogendonk, MBA

Dobrý deň. Kurz lektora sa mi veľmi páčil, či už z hľadiska výučby alebo aj komunikácie pri dohadovaní si termínov prednášok (veľmi mi to pomohlo). Nečakala som, že v tomto kurze sú zahrnuté aj hodiny z psychológie, čo má náramne potešilo. Ďakujem za skvelú skúsenosť a pomoc pri dosiahnutí môjho lektorského sna.

Martina Blinková